Op.Dr.Ersoy Taşpınar


1976 yılında Ankara’da doğdu.1993 yılında Konya/Akşehir Selçuklu lisesini bitirdi. Tıp öğrenimini 1993-2000 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuyarak tamamladı.2001-2007 yılları arasında Bursa Çekirge Devlet hastanesi acil servisinde çalışarak acil hastalıkların tedavisi konusunda bilgi ve deneyimlerini artırdı.

Genel cerrahi uzmanlığını hematolojik bir hastalık olan ‘’Kr. ITP’nin medikal ve cerrahi tedavisinin uzun dönem sonuçları ‘’ başlıklı teziyle Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi A.D’da tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı oldu (2008-2013).

Şırnak Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak mecburi hizmetini yaptı (2013-2015). Mecburi hizmeti sırasında yoğun bir tempoda gösterdiği  hizmet karşılığında Şırnak Valiliği tarafından mesleki başarı belgesi ile onurlandırıldı.

 

obezite-cerrahisi-en-iyi-doktoru

2015 yılında cerrahiye ek olarak Bursa Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi hizmetler Koordinatörlüğü görevine getirilerek, Bursa Devlet hastanelerinde kalitenin artırılması ve işleyişin düzenlenmesi konusunda danışmanlık yaptı.

2015 yılında Türk Cerrahi Derneği Board (Yeterlilik) sözlü sınavını birincilikle geçerek Cerrahi Yeterlilik Belgesini aldı.

Eğitim ve çalışma hayatı boyunca başta obezite cerrahisi, laparoskopik cerrahi ve onkolojik cerrahi olmak üzere pek çok kurs ve kongrelere katılmıştır.

Evli ve bir çocuk babası Ersoy Taşpınar halen Bursa’da Medicana Bursa Hastanesi' nde çalışmaktadır.

Facebook

4000

Kişisel Sayfası

BURSA BARIATRIC EKİP

PROF. DR. ERSİN ÖZTÜRK

CERRAHİ ONKOLOJİ VE KOLOREKTAL CERRAHİ UZMANI

OP.DR.ERSOY TAŞPINAR

GENEL CERRAHİ VE OBEZİTE CERRAHİSİ UZMANI

HANDE GÜNGÖR

DİYETİSYEN

BELKIZ KESKİN

HASTA İLİŞKİLERİ KOORDİNATÖRÜ
TOP